Līdz ar bērna piedzimšanu jaunajai māmiņai uz laiku būs jāaizmirst par ierasto apakšveļu un jārūpējas, pirmkārt, par barošanas ērtībām un higiēnu.Neaizmirstiet, ka mātes piens ir optimālais mazuļa uzturs. Lai barošana nestu tikai patīkamus iespaidus, ir vērts izvēlēties skaistu un ērtu apakšveļu. Māmiņu krūštura atšķirīgā iezīme ir tā, ka tajā ir ērti barot bērnu ar krūti, pateicoties atveramajām bļodinām. Katra sieviete vēlas, lai viņas figūra un, protams, krūtis nemainītos uz slikto pusi, nenoslīdētu, nezaudētu formu. Laktācijas laikā krūtis var ievērojami palielināties, kas nevar neietekmēt piena dziedzerus, ādu, muskuļus un pat mugurkaulu. Uzdevumu uzturēt krūtis labā formā, pirmkārt, veic krūšturis barojošām mātēm. Tāpat pie krūštura priekšrocībām var minēt: masīvas, biezas elastīgās lences vienmērīgi sadala slodzi uz plecu jostu un nodrošina lielisku fiksāciju. Laktācijas procesā piena dziedzeri piepildās, tāpēc krūtis palielinās. Tas izraisa maigās un jutīgas ādas izstiepšanos un veicina striju parādīšanos. Pareizi izvēlētas bļodiņas atbrīvo ādu no slodzes un novērš striju parādīšanos. Pēc zīdīšanas laika beigām lielākā daļa pamana krūšu elastības zudumu un formas pasliktināšanos. Krūšturis palīdz uzturēt krūtis labā formā, taču tas jāsāk valkāt nevis pēc dzemdībām, kad sāka nākt piens, bet arī grūtniecības laikā. Krūšturam ir speciāli stiprinājumi, kas ļauj ātri attaisīt bļodiņas, lai pabarotu mazuli ārpus mājas. Turklāt krūšturis novērš piena noplūdi, izmantojot ieliktņus.

Krūštura iegādi vajadzētu atlikt uz pēdējām nedēļām, labākais risinājums būtu to iegādāties 38-39 nedēļā: sievietes krūtis jau ir tāda paša izmēra kā barojošai mātei. Izmēru labāk iegādāties, aprēķinot "+1". Šeit ir vērts atgādināt, ka vairumā gadījumu sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, bļodina palielinās par 2 izmēriem, salīdzinot ar izmēru pirms grūtniecības, un krūšu izmēra stabilizēšanās notiek pēc dažām nedēļām pēc barošanas sākuma. Veļas pielaikošana ir nepieciešama jebkurā gadījumā. Nevajadzētu pirkt izstrādājumu, kuram mugurdaļa paceļas, kauli vai āķi iegremdējas ķermenī, un divi pirksti neiziet starp muguru un krūštura mugurpusi. Pārbaudiet, vai esat apmierināta ar krūštura formu un materiāla kvalitāti, cik labi tas atbalsta krūtis, vai tas nav redzams zem drēbēm utt.. Pārbaudiet, vai ir ērti attaisīt bļodiņu aiztaisāmos ar vienu roku. Tas ir svarīgi, jo tas būs jādara visu laiku – ar otro roku turēsiet bērnu. Pielaikojot krūšturi, pārliecinieties, ka krūtis brīvi iegulst bļodiņas, jo tajās būs jāievieto ieliktņi, kas absorbē pienu.

Un, protams, izvēlieties tikai tos modeļus, kas jums patīk un kurus ar prieku valkāsiet, kas priecēs un raisīs tikai pozitīvas emocijas. Ārsti ir pārliecināti, ka katrai topošajai māmiņai ir jāiegādājas krūšturis barošanai, jo tas ļaus izvairīties no daudzām problēmām un veicināt dabisku fizioloģisko procesu.

БЮСТГАЛТЕРА В НАШЕМ МАГАЗИНЕ